90 534 590 91 46 -0534 590 9147

Sosyal Medyada Biz}

Hakkımızda

HAKKIMIZDA
Kurumsal
Ülkemizde salma tavukçuluğun başlangıcından beri sektörün içinde bulunmaktayız tüm bilgi ve tecrübesiyle ülkemiz vatandaşlarına hizmet etmekteyiz. Acar Yarka, 1991 yılından bu yana tavukçuluk sektöründe aktif olup sektör içerisindeki kaliteli hizmet anlayışı ve elde ettiği başarılar ile adından söz ettirmiş, sektörün lider firmaları arasında yerini almıştır. Civciv ve yarka yetiştirme tesisleri ile başladığı bu yolda gelişen teknolojiye ve ihtiyaca ayak uydurarak gelişen, sektörü yakından takip ederek gelişimine katkıda bulunan, hızla büyümeye devam etmiş yıllık yarka yetiştirme kapasitesini 1.500.000 (birmilyonbeşyüzbin) seviyesine çıkarmıştır. 2016 yılı itibarıyla şirket bünyesine Bolu Mudurnu’da Atak-S damızlık ve kuluçka tesislerini de katmıştır.
ACAR YARKA Firma olarak yumurta üretiminde öncülük eden lider firmalar arasındadır en büyük farkımız kalite hijyen ve sağlıktır haftalık 200.000 yumurta üretimi yapılmaktadır tesislerimizde
Acar Yarka üretici ve tedarikçileri ile birlikte büyümeyi, tüketicisi ile bütünleşerek ulusal güç olmayı, kaliteyi her zaman ön planda tutan çalışma anlayışıyla ve deneyimli çalışanlarıyla da karlılığı arttırmayı nihai hedef olarak belirlemiştir.
Özellikle son yıllarda yaygınlaşmakta olan Salma Tavukçuluğa yönelik birçok çalışma içersinde olup özellikle yeni atılım yapacak girişimcileri doğru yönlendirmeyi amaç edinmiştir. Bu doğrultuda girişimcilere sektörel bilgiler vermekle kalmayıp, kümes ve ekipman temini ile anahtar teslim kümes kurulumlarını da hizmetlerine eklemiştir. Temel amacımız, ülkemizde bulunan bu sektörün doğru yatırımcılarla buluşması ve sistemli bir şekilde ilerlemesidir. Günümüzde popüler meslek grubu haline gelmesinde büyük katkımız olmasıyla birlikte, devletimizin destekleriyle vatandaşlarımıza da hibe-destek konularında yardımcı oluyoruz. 2016 yılı itibariyle Genç Çiftçi Kanatlı projeleri kapsamında yurt genelinde birçok projeyi gerçekleştirmiştir. Bu bağlamda yeni girişimcilere teknik danışmanlık hizmetini de vermektedir.

WhatsApp WhatsApp Dan İletişime Geçiniz